ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Фальстарт виборчої кампанії зафіксовано на Одещині

Більшість партій і ймовірних кандидатів у мери міст регіону почали агітаційну кампанію задовго до офіційної реєстрації виборчих списків
Depo.
3 жовтня 2015 18:22
ФОТО: depo.ua
Фальстарт виборчої кампанії зафіксовано на Одещині
Фальстарт виборчої кампанії зафіксовано на Одещині

Про це сьогодні на прес-конференції заявив глава громадської організації "Комітет виборців України"Анатолій Бойко, пише Depo.Одеса з посиланням на офіційний сайт "КВУ".

За його словами, більшість партій і ймовірних кандидатів у мери міст регіону почали агітаційну кампанію задовго до офіційної реєстрації виборчих списків. Бойко зазначив, що офіційно виборча кампанія починається 5 вересня.

Зокрема, порушення зафіксовані при використанні зовнішньої реклами, також задовго до виборчої кампанії масово поширюється друкована агітаційна продукція, і проходять зустрічі з виборцями.

При цьому найбільшу активність, як зазначив Бойко, проявили "Опозиційний блок", "Наш Край", "Довіряй справам" (партія мера Одеси Геннадія Труханова). Крім того, "Відродження", Українська морська партія Сергія Ківалова, "Солідарність", "Батьківщина", Партія пенсіонерів України, "5.10" і т. д.

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.