Європейці допоможуть шести громадам Одещини у створенні ЦНАПів

Шість громад Одеської області будуть створювати чи модернізувати наявні ЦНАПи за допомогою міжнародної програми "U-LEAD з Європою"

Меморандуми про початок роботи в цьому напрямку підписали представники Березівської, Вилківської, Красносільської ОТГ, а також міст Білгород-Дністровський, Татарбунари та Южне, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської ОДА.

"Учасники програми отримають всебічну підтримку: від меблів до програмного забезпечення", — зазначив директор департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської ОДА Дмитро Радулов.

Також учасники програми отримають програмне забезпечення "Вулик", яке дозволить автоматизувати та збільшити ефективність роботи адміністраторів. Окрім комп’ютерної техніки та меблів, передбачено також спеціальні види допомоги. Серед яких — мобільний ЦНАП або електронна система керування чергою, навчання та підвищення кваліфікації персоналу.

Довідка. "U-LEAD з Європою" — одна з найбільших програм міжнародної технічної допомоги для України з підтримки децентралізації. Програма фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами, зокрема Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса