Екскерівництво Одеського порту незаконно нарахувало собі 3 мільйони премій

У відповідь на звернення ДП "Одеський морський торговельний порт" працівники Південного офісу Держаудитслужби провели позапланову ревізію окремих питань підприємства за період з 1 січня 2019-го по 31 грудня цього ж року

Екскерівництво Одеського порту незаконно…

Аудитори виявили у діяльності Одеського морського торговельного порту фінансових порушень, що призвели до втрат, на загальну суму 8,4 млн грн. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Південний офіс Держаудитслужби України.

Зокрема, аудитори встановили, що весь 2019 рік порт працював без затвердженого річного фінансового плану та показав збитковість своєї діяльності. Проте керівник порту та посадовці, які його тимчасово заміщували до жовтня 2019 року, регулярно отримували премії та заохочення на підставі наказів, які самі собі й підписували. Загальна сума таких собі "винагород" – майже 3 млн грн.

Окрім цього, аудитори документально підтвердили відсутність протягом 2019 року на робочому місті семи працівників порту, що унеможливлює виконання ними своїх посадових обов’язків. Тоді як за цей період їм регулярно нараховувалась та виплачувалась заробітна плата, що призвело до втрат підприємства (разом з перерахуваннями єдиного соціального внеску) на загальну суму 5,4 млн грн.

Підприємству направили вимогу про усунення виявлених під час ревізії порушень.

Матеріали ревізії передані до Слідчого управління Головного управління Національної поліції України в Одеській області.

Нагадаємо, міському голові на Одещині оголосили про підозру через незаконні премії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"