ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-міністр екології вирішив попіартися на Акерманській фортеці

Кандидат в мери Білгорода-Дністровського каже, що міський бюджет недоотримав мільйони гривень, які щорічно приносила фортеця
Depo.
1 жовтня 2015 17:43
ФОТО: depo.ua
Екс-міністр екології вирішив попіартися на Акерманській фортеці
Екс-міністр екології вирішив попіартися на Акерманській фортеці

Екс-міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко, який мітить на пост мера Білгорода-Дністровського Одеської області, вирішив організувати собі PR-акцію, використовуючи старий конфлікт між обласною та міською радами щодо старовинної фортеці, пише Depo.Одеса з посиланням на "368.media".

За його словами, фортеця була передана Одеській обласній раді необгрунтовано і незаконно, тому Облрада припускала її активну реставрацію, але нічого так і не було зроблено.

"Міський бюджет недоотримав мільйони гривень, які щорічно приносила фортеця і які йшли на задоволення соціальних потреб городян і розвиток міста", - пояснив Шевченко.

Проте зараз між Білгород-Дністровським міськрадою та Одеською облрадою йде боротьба за "контроль над вхідним турнікетом", де з відвідувачів збирають гроші. Йдеться про кілька мільйонів гривень, тоді як фортеця стрімко занепадає. При цьому не так давно облрада пропонував передати об'єкт у відання Міністерства культури України.

Слід зазначити, що за три дні петицію про повернення фортеці Білгород-Дністровському підписало навпрочуд багато для неорганізованої акції людей - близько  з 25 тис. В той час як необхідних підписів екс-міністр набрав тільки 70 штук. 

Більше новин Одещини читайте на Depo.Одеса.