ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-міліціонерам запропонували нову роботу

Для того, щоб правоохоронна система продовжувала функціонувати, ці працівники будуть призначені тимчасово виконуючими обов'язки на інші посади
Depo.
7 листопада 2015 16:11
ФОТО: depo.ua
Екс-міліціонерам запропонували нову роботу
Екс-міліціонерам запропонували нову роботу

Вчора, 6 листопада, всі без винятку працівники міліції були звільнені з органів внутрішніх справ за скороченням штатів. У цей же час, ті з них, хто виявив бажання працювати в Національній поліції, написали заяви про прийняття на службу, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу ГУ Національної поліціїї в Одеській області.

Для того, щоб правоохоронна система продовжувала функціонувати у звичайному режимі, ці працівники будуть призначені тимчасово виконуючими обов'язки на посади, передбачені тимчасовим штатним розкладом. Жоден колишній міліціонер не буде призначений на постійну посаду в поліції, поки не пройде переатестацію.

Хочемо зазначити, що тимчасовими штатами не передбачене Одеське міське управління поліції, а профільні медичні установи, експертно-криміналістичні центри, державна служба охорони, підрозділи протидії злочинності у сфері економіки, кіберзлочинності, наркозлочинності, а також патрульна поліція і спецпідрозділ "КОРД", згідно з постановою Кабінету Міністрів, виведені з підпорядкування територіальних органів в окремі міжрегіональні органи юридичного права та будуть безпосередньо підпорядковані Києву.

Для правоохоронних органів почався перехідний період, який триватиме кілька місяців. Протягом цього часу будуть створені окремі підрозділи та територіальні органи поліції, а також проведена переатестація особового складу.

Зараз вже триває набір працівників у спецпідрозділ "КОРД" і кіберполіцію.

Аналогічним чином будуть набрані поліцейські в служби по боротьбі з економічною злочинністю, наркозлочинністю і в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр.

Нагадаємо, що з сьогоднішнього дня в силу вступає закон "Про Національну поліцію".

Більше новин Одеси та Одещини читайте на Depo.Одеса.