ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-мер Едуард Гурвіц хоче допомогати Саакашвілі в Одесі

Гурвіц у Вашингтоні обговорив з конгресменом Джо Піттсом, яким чином можна допомогти Саакашвілі в Одесі
Depo.
26 липня 2015 10:09
ФОТО: depo.ua
Екс-мер Едуард Гурвіц хоче допомогати Саакашвілі в Одесі
Екс-мер Едуард Гурвіц хоче допомогати Саакашвілі в Одесі

В США пройшла зустріч екс-мера Одеси Едуарда Гурвіца та конгресмена Джо Піттса, на якій було оговорено масштаби допомоги Україні та Одеській області, пише Одеса.depo.ua.

Джо Піттс відноситься до числа найбільш шанованих конгресменів. Він вже дев'ятий раз був обраний в Конгрес від штату Пенсільванія. Ветеран В'єтнамської війни. Особисто побував у зоні найнебезпечніших і кровопролитних конфліктів останніх десятиліть. Відомий різкими публічними осудами агресивної політики Російської Федерації в Грузії та Україні.

У ході минулої в кабінеті Піттса на Капітолійському пагорбі зустрічі з Едуардом Гурвіцем не раз звучала тема необхідності більш активної і масштабної допомоги Україні, у тому числі і військово-технічній. Конгресмен виявив дивовижну обізнаність про хід військового конфлікту на Донбасі, дуже високо оцінив роль волонтерів і добровольчих батальйонів на початковому етапі конфлікту. Тим не менш, Піттс вкрай негативно ставиться до рецидивів проявів "мілітаризованого громадянського суспільства", до яких він відніс недавню трагедію в Мукачеві.

Джо Піттс особистий друг Михеіла Саакашвілі і уважно стежить за успіхами його перетворень в Одеській області. Він висловив упевненість в тому, що Саакашвілі не потерпить на майбутніх місцевих виборах в Одесі жодних серйозних порушень. Як висловився Джо Піттс, з точки зору американського правосвідомості, фальсифікація підсумків виборів - є одним з найбільш страшних злочинів.

Едуард Гурвіц зазначив, що в правосвідомості українців цей перелом поки ще не відбувся, і Саакашвілі потребує активної і щирої підтримки органів місцевого самоврядування та серйозному припливі інвестицій. Прощаючись Джо Піттс пообіцяв Едуардові Гурвіцу уважно стежити за всім, що відбувається в Одесі.

Інші новини з життя Одеси читайте на Одеса.depo.ua.