ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Едуард Гурвіц розповів подробиці прощавання з Клічко

Гурвіц ніколи не вступав у партію Клічко "Удар"
Depo.
16 жовтня 2015 09:47
ФОТО: depo.ua
Едуард Гурвіц розповів подробиці прощавання з Клічко
Едуард Гурвіц розповів подробиці прощавання з Клічко

Кандидат в мери Одеси та голова міста у минулому Едуард Гурвіц ніколи не був частиною партії Клічко "Удар", пише Depo.Одеса з посиланням на "Главком".

Відповідаючи на запитання, коли розійшлися його шляху з Кличком, Гурвіц відзначив:

"Я дійсно безпартійний, але не тільки зараз, а і вчора і рік тому і п'ять років тому - теж. Я не виходив з партії "Удар" тому що я в неї і не вступав. Я входив до складу парламентської фракції партії "Удар", як безпартійний. Так склалося, що більшу частину свого життя я присвятив боротьбі за права місцевого самоврядування - одеського, насамперед. Більше двадцяти років я беру участь у виборах мера Одеси і завжди вважав, що партійність для цього не тільки не потрібна, вона протипоказана. Але й у Верховній Раді я провів досить багато років, без статусу депутата парламенту боротися за права місцевого самоврядування було б украй складно. Природно, я входив до складу фракції тих сил, які були мені близькі за своєї політичної позиції . Це завжди були сили національно- демократичної орієнтації і на момент мого входження в них виступали за радикальні реформи. Потім, правда, траплялося всяке і реформаторський дух деколи улетучивался, як дим. Але це тема зовсім іншої розмови".

Також він додав, що, оскільки з "Удару" не виходив, то і не мав розмови з Кличком.

"Оскільки з партії я не виходив, то і говорити про це з Кличком теж необхідності не було. А про мої плани балотуватися в мери Одеси знав не тільки він, але і взагалі все у Верховній Раді. Це не підлягало обговоренню, і ні чийого думки на цей рахунок я ніколи не питав", - сказав Гурвіц.

Більше цікавих та свіжих новин можна знайти на Depo.Одеса.