Дюжину жителів Біляївського району притягнули до відповідальності за непокору поліцейським

Біляївський районний суд розглянув матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності 12 осіб за статтею 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення 

Судове засідання відбулося у понеділок, 15 квітня, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Біляївського районного суду.

Чоловіків обвинувачували у злісній непокорі законному розпорядженню або вимозі поліцейського. Згідно з рапортами співробітників поліції, правоохоронці проведили огляд місця події по кримінальному провадженню, внесеному до ЄРДР  за ч. 1 ст. 277 Кримінального кодексу України (Умисне руйнування або пошкодження шляхів сполучення, споруд на них, рухомого складу або суден, засобів зв'язку чи сигналізації, а також інші дії, спрямовані на приведення зазначених предметів у непридатний для експлуатації стан, якщо це спричинило чи могло спричинити аварію поїзда, судна або порушило нормальну роботу транспорту, або створило небезпеку для життя людей чи настання інших тяжких наслідків). Правопорушники заважали проведенню слідчих дій, а саме: скидали метал у яму, заважали його вилучати, після чого перешкоджали руху чергового автомобілю Біляївського ВП ГУНП в Одеській області. На неодноразові прохання не чинити опір, правопорушники вели себе неадекватно, висловлювався нецензурною лайкою та не виконували законні вимоги співробітників поліції при виконанні ними службових обов’язків.

Окрім особистих пояснень правопорушників, їхня вина підтверджується оглядом відеозапису, доданого до матеріалів справи та рапортами працівників поліції.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса