Двоє жителів Березівки із числа дітей-сиріт отримали власні квартири

Квартири були придбані за кошти субвенції з державного бюджету у 2018 році

Житло отримали березівчани Анастасія Гончарук, яка самостійно виховує малолітню дитину, та студент Березівського ВПУ ОНПУ Микола Шайтан, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Березівської РДА.

Квартира Анастасії має площу 33 кв м і розташована на житловому масиві по вул. Молодіжній. Житло Миколи площею 30 кв м знаходиться у центрі по площі Шевченка. Представники районної та міської влади в урочистій атмосфері привітали молодь з отриманням квартир та вручили їм ключі від житла. Також від міської ради новосельцям вручили подарунки — набори посуду.

Загалом у Березівському районі за минулий рік було придбано три квартири для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Першу з них отримала 23-річна березівчанка Олена Проскурова, яка самостійно виховує двох дітей. Ключі від квартири їй вручили 15 лютого. Всі квартири є однокімнатними, з усіма зручностями та повністю готові до експлуатації. 

За інформацією служби у справах дітей Березівської РДА, станом на 15 березня поточного року року загальна кількість дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, які перебувають на квартирному обліку – 78. Потреба у придбанні житла для них у 2019 році становить – 55. Найбільша кількість дітей-сиріт, які перебувають на квартирній черзі — 47 осіб — знаходиться в Березівській міській раді ОТГ. Як зазначає начальник служби у справах дітей Березівської РДА Наталія Удовиченко, в поточному році теж планується придбання житла для дітей сиріт за кошти субвенції з держбюджету.

Нагадаємо, одеська мерія закупить квартири для дітей-сиріт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса