Двоє молодиків у Чернівцях провалилися під кригу

Подія трапилася на озері, що на вулиці Винниченка

Минулого тижня, 22 лютого, близько 18 години двоє молодиків провалилися на озері під кригу, повідомляє Depo.Чернівці з посиланням на прес-службу ГУ ДСНС у Чернівецькій області.

Парубки віком 23 та 27 років хотіли пройти навпростець через озеро. Вони ступили на кригу, але приблизно за 5 метрів від берега потрапили під лід. Те, що сталося, у камери відеоспостереження помітив охоронець житлового комплексу, що поблизу водойми. Він не розгубився у цій ситуації, взяв необхідне рятувальне спорядження та швидко пішов на порятунок людей.

Чоловіки провалилися під кригу у різних місцях: один ближче до пірсу, інший – далі від берега. Тому, коли охоронець добіг до водойми, один із потерпілих зміг самостійно зачепитися за пірс, а інший знаходився посеред водойми. Охоронець допоміг вибратися парубку, котрий був біля пірсу, а далі кинув рятувальне кільце у воду, давши змогу іншому потерпілому зачепитися за нього, та за допомогою мотузки витягнув постраждалого на берег, врятувавши життя. Карета швидкої доправила молодиків  лікувального закладу, де, після огляду лікарів, їх відпустили додому.  

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса