Дві одеські кампанії заплатять багатомільйонні штрафи за змову

Одеське обласне територіальне відділення АМКУ викрив змову під час здійснення закупівель поточного ремонту доріг

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу відомства.

Йдеться про поточний ремонт доріг в  Одесі, автомобільної дороги загального користування державного значення Н-03 Житомир-Чернівці та автомобільної дороги державного значення Р-46 Харків-Охтирка на загальну суму договорів близько 138,9 млн грн.

За матеріалами прес-служби, тимчасова адміністративна колегія АМКУ у грудні 2017 року притягнула до відповідальності ТОВ "БК Дорлідер" та ТОВ "БК Дорсервіс".  За порушення, передбачене пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України "Про захист економічної конкуренції" у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів, загальна сума накладених штрафів на ці підприємства склала 29,7 млн грн.

Одне з підприємств, а саме "Дорсервіс", звернулося до господарського суду міста Києва з позовом до АМКУ про визнання недійсним та скасування рішення тимчасової адміністративної колегії АМКУ Проете Верховний Суд у складі Касаційного господарського суду постановою залишив касаційну скаргу ТОВ "БК Дорсервіс" без задоволення, а рішення судів попередніх інстанцій - без змін як такі, що ухвалені з додержанням норм матеріального та процесуального права.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса