Два круїзних лайнери під іноземними прапорами цьогоріч відвідають Одеський порт

Дві іноземні туристичні компанії підтвердили заявки на відвідини своїми суднами Одеси у поточному році

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Адміністрації морського порту України.

Так, 10 травня круїзну навігацію в порту відкриватиме лайнер AEGEAN ODYSSEY (довжина – 145 м, пасажиромісткість – 380 осіб, прапор – Мальта). Майже через півроку, 30 жовтня, приморську столицю України навістить теплохід AMERA (довжина – 205 м, пасажиромісткість – 800 осіб, прапор - Багами). Ці судна знаходяться під оперуванням відповідно грецької компанії Aegean Experience Maritime Co Ltd і німецької Phoenix Reisen.

"Всесвітньо відомі туристичні оператори "Фенікс Райзен", "Азамара", "Крістал Крузес" та інші знову включають Одесу у маршрути своїх круїзів з заходом у Чорне море, - констатує І.Ткачук. – Окрім "перших ластівок" у цьому сезоні маємо вже дев'ять заявок на суднозаходи у 2020 році, три – на 2021-й рік і одна – на 2022-й. Такому прориву на туристичному напрямку сприяли перш за все стабілізація політичної ситуації в Україні, успіх наших партнерів – судноплавних компаній, які в минулому сезоні організували для іноземних туристів серію дніпровських круїзів між Києвом і Одесою і, зрештою, не останню роль зіграла активна участь представників Одеського порту у роботі найбільшої в світі Асоціації суб'єктів круїзного бізнесу MedСruis", - розповів начальник адміністрації Одеського порту Ігор Ткачук.

Він додав, що у 2018 році адміністрація порту активізувала зусилля у напрямку оновлення інфраструктури комплексу Одеського морського вокзалу, "щоб він у будь-який момент міг на сучасному рівні виконувати функції саме вокзалу для обслуговування каботажних і міжнародних пасажирських ліній". З цією метою реконструйовані системи кондиціювання головної зали, облаштовані пандуси для людей з обмеженими можливостями пересування, відремонтовано туалетні кімнати, відновлено роботу медпункту, відкрито кімнату матері й дитини, найближчим часом на всіх об'єктах будуть встановлені дороговкази, знаки й таблички за міжнародними стандартами.

Нагадаємо, Одеський порт похвалився рекордною кількістю туристів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса