Дружина президента відкрила на Одещині ресурсну кімнату для дітей

У Маяківській загальноосвітній школі відкрили окремий простір, де можна займатися лікувальною фізкультурою, набувати соціальний досвід та відпочивати

Учора, 26 лютого, дружина президента України Марина Порошенко під час робочої поїдки до Одеської області відвідала Маяківську школу та відкрила там ресурсну кімнату, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської ОДА.

"Ми побачили опорну школу в Одеській області, яка оснащена новітніми технологіями. І найголовніше — ми побачили дітей, які вже мріють про те, аби у майбутньому стати вчителями і повернутися в рідну школу. Я скажу, що ще декілька років тому це була одна з найменш популярних професій, а сьогодні створюються умови — привабливі, достойні та європейські", — підкреслила перша леді Марина Порошенко.

Цією ресурсною кімнатою користуватимуться, зокрема, діти з особливими освітніми потребами. Вона є частиною всеукраїнського проекту Фонду Порошенка "Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації", до якого Одеська область приєдналася навесні 2018 року.

Загалом в регіоні працює 479 інклюзивних та інтегрованих класів, де навчаються діти з особливими освітніми потребами. Як наголошував голова Одеської ОДА Максим Степанов, це у шість разів більше, ніж два роки тому.

Також під час візиту дружина Президента України відвідала амбулаторію групової практики, де ознайомилася з роботою приймально-діагностичного відділення та розвитком телемедичного простору в Одеській області. Заклад покликаний забезпечити доступну та якісну первинну медичну допомогу мешканцям Маяківської об’єднаної територіальної громади, де проживає майже 10 тисяч осіб.

Нагадаємо, учора, 26 лютого, Марина Порошенко взяла участь у флешмобі на підтримку полонених моряків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса