Дрифтером, який "нарізав" навколо пам'ятника Невідомому матросу, виявився військовий

Правоохоронці припустили, що номери, які має автівка порушника, можуть бути закріплені за службовим транспортом військових та звернулися до Військової служби охорони правопорядку

За декілька днів була встановлена особа порушника, що дрифтував навколо пам'ятника Невідомому матросу у парку Шевченка. Як повідомляє Depo.Одеса, про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Патрульної поліції Одещини Юрій Рибак.

Нагадаємо, 8 січня на алеї Слави водій автомобіля Jeep Grand Cherokee дрифтував навколо пам'ятника Невідомому матросу. Відео з місця події було оприлюднене у соцмережах. Патрульна поліція провела перевірку та з'ясовала, що на автівці встановлені номерні знаки на чорному фоні, які, можливо, закріплені за службовим військовим автотранспортом. "До Військової служби правопорядку ми направили лист з проханням проведення перевірки та прийняття заходів до порушника, проханням повідомити про результат", - повідомив Рибак та відзначив оперативну реакцію та якісну роботу Військової служби правопорядку.

"Вже за декілька днів отримано відповідь щодо встановлення особи водія та прийнятих щодо нього заходів. На водія накладено штрафні санкції за порушення вимог Правил дорожнього руху, що передбачено ч. 1 ст. 122 КУпАП, а також владою командира військової частини військовослужбовця притягнуто до дисциплінарної відповідальності", - йдеться у дописі очільника одеських патрульних.

Нагадаємо, водій позашляховика влаштував "показові виступи" навколо монумента пам'ятника Невідомому Матросу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса