ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Доступні ліки": на Одещині будуть боротися з бездіяльністю у районах

Не всі райони Одеської області надають мешканцям населених пунктів медпрепарати, які знаходяться у переліку медичної програми

Depo.
13 березня 2018 17:31
ФОТО: depo.ua

В Одеській області посилять роботу щодо реалізації програми "Доступні ліки". Для цього проведуть відповідні зустрічі з головними лікарями центрів первинної медико-санітарної допомоги та посилять інформаційну кампанію серед населення. Про це повідомляє кореспондент Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської ОДА.

За словами заступника голови Одеської ОДА Сергія Колебошина, на реалізацію програми "Доступні ліки" вже отримано понад 10 мільйонів гривень. "Мешканці області мають змогу отримати ліки та зберегти своє життя і здоров'я. Необхідно покращити динаміку виконання програми і посилити роботу в районах та ОТГ", - зазначив чиновник.

Найбільш ефективно програма реалізовується у місті Теплодар, Савранському, Ізмаїльському та Окнянському районах. Там відсоток відшкодувань за рецептами складає понад 80%. "Наразі є всі чинні механізми максимальної доступності ліків для всіх мешканців області. Бездіяльність на місцях може підвищити ризики смертності або ускладнення стану хворих. Ми будемо проводити системний моніторинг щодо реалізації програми у всіх районах та ОТГ", - підкреслив директор департаменту охорони здоров'я Одеської облдержадміністрації В'ячеслав Полясний.

Нагадаємо, на 2018 рік для Одеської області на реалізацію урядової програми "Доступні ліки" передбачено понад 60 мільйонів гривень. Наразі учасниками програми стали близько 250 аптек, укладено 163 договори та виписано більше 117 тисяч рецептів.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook