Дороги Одещини обстежать на предмет аварійності та безпеки руху

В Одеській області завершується розроблення комплексної регіональної програми "Безпека дорожнього руху"

Про це повідомляє прес-служба Одеської облдержадміністрації, передає Depo.Одеса.

На думку чиновників, до кінця 2020 року планується досягти суттєвих результатів за її пріоритетними напрямами. "Регіональну програму розроблено за участі громадськості та всіх контролюючих органів. Зараз вона має вигляд проекту, який буде винесено на розгляд сесії обласної ради. А поки ще можемо вносити туди доповнення та пропозиції. Ми також обговорювали цю програму з представниками Консультативної місії Європейського союзу, які висловили підтримку по всіх напрямках і навіть запропонували фінансування кількох з них", — підкреслила заступниця голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова.

Розробники програми ставлять за мету зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод та їхніх негативних наслідків; підвищення свідомості учасників руху та рівня інфраструктури.

Зазначимо, спеціальна комісія проведе огляд стану автодоріг, вулиць і залізничних переїздів. Окрім цього, члени координаційної ради підняли питання щодо боротьби з незаконним перевезеннями. Світлана Шаталова додала, що це особливо актуально напередодні туристичного сезону і збирання врожаю.

Нагадаємо, на трасі Одеса-Рені сталася жахлива аварія.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса