ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Доля одеської "Книжки" остаточно не вирішена

Верховний суд України призупинив рішення першої інстанції про демонтаж "Книжки" до розгляду касаційної скарги власників ринку

Depo.
13 липня 2018 08:54
ФОТО: depo.ua

Відповідне визначення, задовольнивши клопотання "Книжки", колегія суддів Касаційного господарського суду ВСУ винесла 3 липня. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Думську".

"Заявник зазначає, що ним з 2006 року сумлінно і за цільовим призначенням використовується земельна ділянка, передану в оренду ПП "Книжковий ринок", побудований книжковий ринок, малі архітектурні споруди, створена велика кількість робочих місць. Зупинка роботи ринку, як стверджує заявник, завдасть великої шкоди не тільки ПП "Книжковий ринок", а й орендарям павільйонів, яких позбавлять можливості своєчасно реалізовувати товари", - йдеться в рішенні суду.

Раніше Одеський апеляційний господарський суд не підтримав власників одеської "Книжки" та залишив без змін рішення Господарського суду Одеської області, якою визнається незаконним договір оренди земельної ділянки на Олександрівському проспекті.

Позов проти ПП "Книжковий ринок" подала прокуратура. Правоохоронці стверджують, що 13 соток, на яких стоять торговельні ряди, відносяться до озелененої території загального користування (бульвару) і не призначені для розміщення ринку. 4 липня до справи підключилося управління торгівлі Одеської міської ради - власникам павільйонів були вручені приписи на демонтаж їх власності. Але підприємці заявили, що ляжуть під бульдозери, але зносити ринок не дозволять.

Пізніше власники ринку розповсюдили інформацію, що Касаційний суд скасував судове рішення першої інстанції.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook