До виборчого списку "Батьківщини" увійшли 10 представників Одещини

Центральна виборча комісія зареєструвала виборчий список партії "Батьківщина", лідеркою якого є Юлія Тимошенко

До списку включено 206 кандидатів у нардепи, серед яких десять одеситів. Як повідомляє Depo.Одеса, список партії опублікувала на офіційному сайті Центральна виборча комісія.

Поки що невідомо, яке місце займе партія Юлії Тимошенко, проте, судячі з останніх опитувань, багато місць у Раді преставники "Батьківщини не отримають". 

Найкраща позиція у списку з усіх представників Одещини у першого заступника голови Одеської облради Олега Радковського. Його включили під №38. 

Під №64 Валентин Ковальський. Він одесит, працює спеціалістом із взаємодії з правоохоронними органами у ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг". Одесит Сергій Янченко, який працює фінансовим директором у ТОВ "Чорноморські Авіалінії" йде під №77.

№85 - одесит Сергій Петровський, він працює на посаді комерційного директора ТОВ "Морське Агентство Альтаїр". Одесит Олександр Барський став 181-м. Він є заступником директора з комерційної частини в Одеському національному академічному театрі опери та балету. 185-м йде генеральний директор Зернової компанії ТОВ "Баол сервіс" Олег Батлюк. Під №190 директор ТОВ "ОШОК" Михайло Губанов. Начальник відділу інформаційного забезпечення діяльності керівництва обласної ради управління забезпечення діяльності керівництва обласної ради Віталій Цуркан потрапив аж на 194-те місце списку, а підприємець Віктор Бабченко із Чорноморська на 198-е. Під номером 201 опинився директор ТОВ "Геотерм Енерджи" Олександр Кісіль із села Нова-Царичанка Білгород-Дністровського району. 

Нагадаємо, "Батьківщина" йде на вибори у Раду самостійно.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса