До ветеринарної служби в Одесі принесли голову та шкіру корови (ФОТО, 18+)

До дверей Одеської регіональної служби державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті, що на Маршала Говорова, принесли страшні "подарунки"

Шкіру, голову та грошові купюри з написом "Хабар" виявили сьогодні, 30 жовтня, близько 12:00 біля входу до ветеренарної служби, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу управління Патрульної поліції в Одеській області.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група, всі обставини встановлюються.

Не виключно, що такий "подарунок" службі пов'язаний з недавніми подіями у Чорноморському порту, де тривалий час перебували вівці, яких завернули із Туреччини та не могли вивезти з території порту.

Нагадаємо, Держпродспоживслужба України проводить внутрішню перевірку ситуації з поверненням та загибеллю овець, які експортувалися у Туреччину.

24 жовтня стало відомо, що у Чорноморському порту майже два тижні від голоду та спраги мруть вівці, яких завернули до України з Туреччини.

Держпродспоживслужба ухвалила рішення утилізувати і живих, і мертвих тварин, проте активісти та зоозахисники змогли добитися, щоб живих тварин обстежили, а не вбивали.

27 жовтня вантажівка з вівцями відправилася до міста Тульчін на Вінничині, де живих тварин відділили від мертвих.

На жаль, частина тварин померла у Вінниці.

У овець, що вижили, взяли кров на дослідження.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса