До реконструкції Воронцовського палацу можуть залучити міжнародних експертів

Мер Одеси Геннадій Труханов поставив завдання забезпечити якісний процес комплексного відновлення ансамблю Воронцовського палацу

Про це міський голова Одеси наголосив на робочій нараді, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу мерії.

Перспективний макет Воронцовського палацу з презентації, представленої на нараді / Фото: Одеська міськрада

Під час робочої наради, в якій взяли участь керівники міста та профільні чиновники, представник проектної організації "Екстер'єр-дизайн" Анатолій Ізотов зауважив, що комплекс Воронцовського палацу, створений за проектом одеського архітектора Ф.К. Боффо, крім нині існуючих палацу, конюшенного корпусу, кухонного корпусу і Бельведер включав сад, Орловський корпус, Зимовий сад з альтанками для відпочинку і сходами до моря біля підніжжя. "За свою майже двохсотлітню історію Воронцовський палац пережив три великі реконструкції, які його значно видозмінили", - повідомив він.

Перспективний макет Воронцовського палацу з презентації, представленої на нараді / Фото: Одеська міськрада

З огляду на значимість Воронцовського палацу як пам'ятки архітектури і містобудування національного значення, Геннадій Труханов доручив залучити до роботи над проектами реставрації будівель палацу профільних фахівців як місцевого та всеукраїнського рівнів, так і, при необхідності, міжнародного. "Нас чекає довгострокова системна робота по відновленню культурних об'єктів історичної частини міста. І працювати в цьому напрямку необхідно з урахуванням думки профільних фахівців і вчених", - підкреслив міський голова.

Нагадаємо, минулого року архітектори вимагали негайного припинення ремонту колонади Воронцовського палацу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса