До порту на Одещині надійшло африканське вугілля для обігріву Києва та Чернігівщини

До причалу №9 ДП "МТП "Южний" пришвартувався балкер з африканським вугіллям

Судно "ZOE S" доставило до порту вчора, 14 листопада, 50,5 тис. тонн палива для Дарницької та Чернігівської ТЕЦ. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу порту.

Розвантаження розпочали вчора о 17:30. "Сьогодні на причалах держпідприємства опрацьовується велика кількість коксівного вугілля для металургійних підприємств. Разом з тим, важливість прийому та якісної перевалки енергетичного палива, в умовах наявних проблем з опаленням в містах, зрозуміла. Тож для забезпечення українців теплом за декілька тижнів енергетичне вугілля буде доставлено для обігріву киян та Чернігівщини. 21 листопада також очікується із Роттердаму балкер "Stella Dora" з 76 тис. тонн енергетичного палива для Криворізької ТЕС. У 2017 році ДП "МТП "Южний" вчасно розвантажив 1,23 млн тонн енергетичного вугілля для державних та привантних електростанцій", – зазначив Анатолій Яблунівський, в.о. директора ДП "МТП "Южний".

У прес-службі порту нагадали, що за 10 місяців поточного року ДП "МТП "Южний" прийняв 1,8 млн тонн імпортного вугілля, у тому числі енергетичного – 379,1 тис. тонн.

Нагадаємо, у червні поточного року до порту на Одещині прибуло 59 тисяч тонн американського вугілля.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса