До поліції надійшло понад 200 звернень щодо порушення виборчого законодавства на Одещині

За заявами складено 33 адміністративних протоколів та порушено 15 кримінальних проваджень

Станом на 22 березня до поліції Одещини надійшло 201 звернення, у тому числі аналогічних за змістом -  33, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на відділ комунікацій поліції області.

Складено адміністративних протоколів – 33.  З них 17 протоколів - за ст. 212-13 (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск), три -  за ст. 212-14 (порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів чи політичної реклами або розміщення їх у заборонених законом місцях), вісісм – за ст. 173 (дрібне хуліганство) КУпАП та п'ять протоколів -  за ст. 178 (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді). На даний час суд розглянув 13 протоколів.

Крім того, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 15 повідомлень. З них у шести випадках за ч. 1 та в двох – за ч.4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України, в одному – за ч. 1 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна), в одному – за ч.1 та в двох – за ч. 4 ст. 160 (підкуп виборця, учасника референдуму), в двох – за ч.3 ст.185 (крадіжка) та в одному випадку – за ч.1 ст.157 (перешкоджання здійсненню виборчого права) Кримінального кодексу України.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса