До Одеського порту на добу раніше графіка зайшла "Принцеса Дніпра"

На круїзний теплоход в Одесі очікували завтра, проте через штормове попередження для Вилкового лайнер вимушений був змінити маршрут

Сьогодні, 28 травня, до Одеського порту зайшов круїзний теплоход-річник "Принцеса Дніпра", повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Адміністрації Одеського морського порту.

У прес-службі зазначили, що зараз на морському вокзалі Одеси можна спостерігати нечасту картину: до одного причалу пришвартовані одразу два круїзні теплоходи ходовими рубками один до одного. Окрім "Принцеси Дніпра", яка сьогодні завітала до порту, з 24 травня у гавані перебуває теплоход "Вікінг Сінеус".

"Принцеса Дніпра" зайшла до Одеського порту на день раніше графіка. "Виною тому штормове попередження для району Вилкове, - пояснив Костянтин Лічікакі, директор компанії ТОВ "Лондон Скай". - У зв'язку з цим маршрут круїзу був дещо відкоригований. Судно зайшло до Одеси, минаючи Кілію".

За словами директора компанії, лайнер "Принцеса Дніпра" у даний час здійснює перший в навігацію 2019 року рейс за маршрутом Київ – Дніпро – Запоріжжя – Херсон – Кілія - Одеса. Серед 227 пасажирів на борту переважають громадяни Норвегії, Великобританії, Німеччини, Нідерландів, Швейцарії та Ізраїлю. Загалом по маршруту між Києвом і Кілією на поточний сезон заплановано 10 круїзів.

Зміна графіка, що викликана погодою, нітрохи не позначиться на культурній програмі, складеній для пасажирів "Принцеси". У Кілію вони поїдуть на автобусах. Надалі відбудеться екскурсія по Одесі, відвідування вистави в Національному академічному театрі опери та балету, а також поїздка у Білгород-Дністровську фортецю. Стоянка теплохода в Одеському порту розрахована до 31 травня.

Depo.Одеса писав, що перший круїзник цьогоріч прибув до Одеського порту 24 травня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса