До Одеси та Херсону повернулися моряки, затримані у Єгипті

Четверо членів екіпажу прибули вранці літаком до Одеси, ще один - до Херсону

Сьогодні, 27 травня, до України повернулися п'ятеро моряків з танкеру Sea Shark, який був затримний у Єгипті. Як повідомляє Depo.Одеса, про це написав на своїй сторінці у Facebook  прес-секретар благодійної організації "Фонд допомоги морякам "Ассоль" Петро Петров.

Він подякував за активний захист прав та свобод українців за кордоном Міністерство закордонних справ України та працівників Департаменту консульської служби МЗС України й Посольство України в Єгипті. 

"Сподіваємося на якнайшвидше повернення українських моряків, що залишилися", - написав Петро Петров.

В "Ассолі" нагадали, що судно з вантажем нафти з грудня 2018 утримувалося ВС Єгипту в районі Айн-Сохна. Екіпаж складався з 31 людини, серед яких 17 українців, двоє кримських моряків, 11 громадян Індії, Філіппін і Шрі-Ланки і ще один громадянин Азербайджану. За інформацією екіпажу, танкер був затриманий ВМФ Єгипту через ненавмисний і випадковий вход в територіальні води Єгипту 18 грудня 2018 року. Пред'явлено позов за перетин вод Єгипту на 56 мільйонів доларів, які повинен заплатити судновласник. Власник судна і фрахтувальник вели переговори з флотом Єгипту, щоб звільнити судно і організувати зміну екіпажу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса