До Одеси прибувають додаткові сили правоохоронців для забезпечення порядку

Відсьогодні, 30 квітня, одеські поліцейські перейшли на посилений режим несення служби

На 1 та 2 травня до Одеси прибувають додаткові сили та засоби, які спільно з правоохоронцями регіону будуть нести охорону громадського порядку та забезпечать публічну безпеку громадян. Як пише Depo.Одеса, про це повідомили у відділі комунікацій поліції області з посиланням на голову ГУ НП Одещини Олега Беха.

На початку травня на території Одеси заплановані масові заходи як за участю одеситів, так і гостей міста. Сьогодні, 30 квітня, з поліцейськими був проведений інструктаж, у якому взяли участь близько 700 правоохоронців. Наприкінці заходу очільник поліцейського главку зазначив, що особовий склад та техніка правоохоронців Одещини до забезпечення правопорядку в регіоні готові.

Олег Бех націлив особовий склад на дотримання законності та дисципліни під час несення служби, а також недопущення порушень публічної безпеки й порядку під час проведення масових заходів. "Кожному з вас необхідно бути чемним, проявляти витримку та ввічливість при спілкуванні з громадянами, нести службу чесно та забезпечити дотримання прав громадян, - звернувся до підлеглих Олег Бех, – адже завдання правоохоронців – дати можливість людям відчувати безпеку та захист. Пам’ятайте, що наша головна мета – служити та захищати".

В поліції нагадали про заборону використання символіки тоталітарних режимів, а також попросили не піддаватися на провокації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса