ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

До Одеси навідається жива легенда українського кіноматографу Кіра Муратова

З 15 по 18 жовтня в кінозалі "Інотеатра" пройде ретроспектива фільмів Кіри Муратової
Depo.
12 жовтня 2015 18:08
ФОТО: depo.ua
До Одеси навідається жива легенда українського кіноматографу Кіра Муратова
До Одеси навідається жива легенда українського кіноматографу Кіра Муратова

З 15 по 18 жовтня одеситів і гостей міста запрошують на ретроспективу фільмів Кіри Муратової "Тільки фільми - і все". У програмі дев'ять стрічок - від самих ранніх до широко відомих, пише Depo.Одеса з посиланням на офіційний сайт міста.

Жива легенда українського кінематографа, один з найбільш знакових режисерів сучасності Кіра Муратова в минулому році відзначила 80-річний ювілей. Фільмографія Кіри Георгіївни включає два десятка повнометражних і короткометражних картин. Герої Муратової - зворушливі або жорстокі, надламані або наївні, але завжди незабутні.

У програму увійшло дев'ятеро стрічок Кіри Георгіївни - від самих ранніх до найбільш широко відомих. Спеціально до відкриття ретроспективи заплановано візит гостей, серед яких - голова державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

Фільмом-відкриттям ретроспективи стане картина "Настроювач" - володар безлічі нагород і номінацій, учасник позаконкурсної програми 61-го Венеціанського кінофестивалю.

Відкриття ретроспективи відбудеться 15 жовтня в 18:30 в холі кінотеатру "Інотеатр" (Одеська кіностудія, Французький бульвар, 33).

Інші новини з життя Одеси читайте на Depo.Одеса.