До Одеси надійшли вакцини для профілактики інфекційних захворювань

Імунобіологічні препарати, отримані по лінії централізованих поставок Міністерства охорони здоров'я України

До Одеси надійшли вакцини для профілактики туберкульозу, гепатиту В, поліомієліту, кору, паротиту, краснухи, дифтерії та правця. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на департамент охорони здоров'я Одеської міськради.

Пологові будинки і дитячі поліклініки Одеси отримали 5 500 доз вакцини БЦЖ (Болгарія) для профілактики туберкульозу і 19 800 доз вакцини Еувакс (Південна Корея) для вакцинації проти гепатиту В.

У дитячі поліклініки розподілені 11 300 доз інактивованої поліомієлітної вакцини Імовакс Поліо (Франція) і 11 200 доз оральної поліомієлітної вакцини Поліо Сабін (Бельгія), а також 12 700 доз вакцини проти гемофільної інфекції. Отримано 3 300 доз вакцини КПК Пріорікс (Бельгія) для профілактики кору, паротиту та краснухи.

Вакцину АДС Діфтет (Болгарія) для вакцинації від дифтерії і правця розподілено по дитячих поліклініках. Також у дитячі поліклініки і Центри первинної медико-санітарної допомоги Одеси надійшли 36 500 доз вакцини АДП-м для профілактики дифтерії та правця у дітей і дорослих. Ревакцинація всіх дорослих від дифтерії і правця повинна проводитися кожні 10 років.

Нагадаємо, в Одесі зменшилася кількість хворих кором.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса