Для збереження історичного центру Одеси візьмуть кредит

Депутати Одеської міськради ухвалили програму збереження історичного центру Одеси на 2019-2021 роки

Відповідний документ депутати прийняли сьогодні, 30 січня, під час чергової сесії Одеської міськради, повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

Програма передбачає, що протягом трьох років чотири департаменти та управління мають засвоїти 1,2 млрд грн. Планується відреставрувати 200 фасадів історичних будівель, виконати благоустрій бульвару Жванецького тощо.

У той же час, у депутатів виникли питання, звідки мерія планує взяти таку величезну суму, зокрема на 2019 рік – в програмі запланований 421 мільйон гривень. За словами директорки департаменту фінансів Світлани Бедреги, на даний час у міському бюджеті є 123 мільйони, решту суми обіцяють знайти протягом року, зокрема, за рахунок запозичнення. "Вже зараз ми ведемо переговори із низкою банків щодо кредиту", - заявила вона і додала, що через обмеження по боргам мерія не зможе запозичити більше 322 мільйонів гривень.

Слід відзначити, що 350 мільйонів гривень з попереднього мільярдного кредиту "Укргазбанку" заплановано витратити на реставрацію фасадів.

Нагадаємо, одеська мерія більше не зможе класти гроші на депозит.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса