ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Для вантажівок, які прямують до "Сухого порту", прокладуть нову трасу

Земельна комісія міської ради погодила відведення 4,5 га землі на полях зрошення (фільтрації)

Depo.
7 грудня 2017 13:54
ФОТО: depo.ua

Згідно з давно розробленим проектом планується продовжити дорогу "Хаджибей-2", яка з'єднає так званий "Сухий порт" (транзитний майданчик компанії "Євротермінал") і Об'їзну дорогу. Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Думську".

Фото timer-odessa.net

Будівництвом нової траси займеться "Євротермінал". За словами голови комісії Олега Бриндака, теоретично, це могло б зробити і місто, але йдеться про колосальні кошти. "Ми, звичайно, любимо порт, але не настільки" – заявив він.

"Хаджибей-2" буде проходити паралельно Хаджибейській дорозі. Траса покликана зв'язати морський порт і з Об'їзною дорогою, виключивши з маршруту вантажних машин міські вулиці, зокрема район Шкодової гори.

Пікантність ситуації полягає в тому, що ця дорога в повній мірі проблеми завантаженості міських вулиць фурами не вирішить, оскільки заїзд в порт через "Євротермінал" - платний. Проте, зменшити вантажопотік проект дозволить.

Відзначимо, що ще навесні Адміністрація морпортів обіцяла побудувати альтернативний, безкоштовний заїзд в порт, але далі слів справа не пішла.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса