Для шести сестер та брата з Одещини шукають батьків

За законом роз'єднувати братів та сестер неможна, а більшість кандидатів готові усиновити одну-дві дитини, максимум трьох дітей, влаштування такої кількості дітей в сім’ю на даний час проблематично

На первинному обліку служби у справах дітей Татарбунарської районної державної адміністрації перебувають семеро дітей, рідних між собою, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Татарбунарської РДА.

Для шести сестер та їхнього братика шукають батьків. Їхню матір-одиначку суд позьбавив батьківських прав, а родичів, які б мали бажання та можливість прийняти дітей на виховання в свою сім’ю, у малечі немає. "Понад рік діти перебувають в державному закладі. Єдиною можливістю влаштувати цих гарних, цікавих, допитливих, добрих, життєрадісних дітей в сім’ю, не роз’єднуючи їх, є створення дитячого будинку сімейного типу", - зазначили у прес-службі.

Працівники служби у справи дітей шукають батьків для 10-річної Людмили, 8-річної Оленки, 7-річної Євгенії, 5-річної Катрусі, чотирирічної Віталіни, трирічного Володі та Марії, якій виповнився один рік та чотири місяці.

"Всіх кого зацікавила зазначена інформація просимо звертатись до служби у справах дітей Татарбунарської районної державної адміністрації за адресою: м. Татарбунари, вул. Горького, 1, кабінет № 4. Телефон: (04844) 3-23-31. Мешканці Одеської області можуть отримати інформацію про дітей в службі у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації за телефоном: (048) 728-35-44, 728-37-95", - звертаються у службі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса