Дівчину відправили на тиждень під арешт за насильство над 80-річною бабусею

Літній жительці Ізмаїльського району забракло сил терпіти скандали та образи 22-річної родички, а подітися нікуди, оскільки проживають вони разом

До правоохоронців звернулася 80-річна жінка і попросила захисту від рідної онуки, повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Ізмаїльський відділ поліції.

Онука бабусі вже притягувалася до відповідальності за скоєння крадіжок на території району та насильство над бабусею. Однак ніяких змін у поведінці жінки так і не відбулося, і жодних висновків для себе вона не зробила: на роботу не влаштувалася, з пияцтвом не "зав'язала", натомість продовжує жити за чужий кошт, відбираючи у бабці пенсію, а за спротив ще й ображає стареньку.

"Зібравши матеріали, що підтверджують дії правопорушниці, поліцейські склали відносно неї адміністративний протокол за ч. 1 ст. 173-2 (вчинення насильства в сім'ї, невиконання захисного припису або не проходження корекційної програми) кодексу України про адміністративні правопорушення та направили до суду. Зваживши на небажання фігурантки ставати на шлях виправлення, суд призначив дівчині покарання у вигляді адміністративного арешту строком на сім діб, які вона проведе в ізоляторі тимчасового тримання", - зазначив начальник сектору превенції Ізмаїльського ВП Максим Шлапак.

Нагадаємо, у Подільску зафіксували понад 300 фактів домашнього насильства.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса