Директору одеської "Вікторії", де сталася пожежа, та його заступнику оголосили підозри

Посадовців підозрюють у заволодінні чужим майном, зловживаючи службовим становищем, та внесенні до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей 

Про підозри директору табору "Вікторія" та його заступнику повідомили сьогодні, 8 квітня, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу прокуратури Одеської області.

Під час слідства встановлено, що двоє посадовців позашкільного дитячого закладу з січня по серпень 2017 року вносили недостовірні дані до табелів обліку робочого часу щодо працевлаштування та відпрацьованих годин шести співробітників і таким чином заволоділи коштами з місцевого бюджету.

Фактично вказані співробітники до виконання обов'язків не приступали, а лише обліковувалися як працюючі на папері. Кошти знімалися з одного банкомату, розташованого на території Київського району Одеси.

За висновками економічної експертизи розмір шкоди, спричиненої незаконними діями посадовців комунального підприємства, становить понад 120 000 грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Зазначимо, що санкція ч. 3 ст. 191 передбачає покарання у вигляді обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Санкцією ч.1 ст. 366 передбачається стягнення штрафу у розмірі до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 грн) або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, директора дитячого табору "Вікторія" Петроса Саркісяна обвинувачують у порушенні встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей та майнову шкоду в особливо великому розмірі.

Раніше громадські активісти повідомили про штатну невідповідність в таборі "Вікторія".

Головній за пожежну безпеку у "Вікторії" нараховували зарплатню, навіть у день трагедії, хоча на той час жінка у таборі вже не працювала. Останню зарплату вона отримала за серпень і віддала банківську карту, на яку отримувала гроші, заступнику директора табору.

Під час обшуку у кабінеті директора "Вікторії" знайдено 16 банківських карток.

Нагадаємо, що внаслідок трагедії в таборі "Вікторія" в ніч проти 16 вересня загинули три маленькі дівчинки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса