ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Директора національного парку Тузловські лимани можуть скоро звільнити

Іван Русєв провів зустрічі з приводу дій браконьєрів, а також погроз на адресу співробітників і керівників, проте вони не дали результату
Depo.
27 травня 2016 14:00
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Одеса таку інформацію на своїй сторінці в "Фейсбуці" оприлюднив сам директор національного парку Тузловські лимани Іван Русєв.

"Порушники українського законодавства по НПП "Тузловські лимани" гарячково чекають ще пару тижнів і, як їм сказали в Міністерстві екології, після цього Русев І. уже директором парку точно не буде", - зазначив директор парку.
Голова парку додав, що вчора, 27 травня, він зустрічався з начальником Одеської поліції Гіоргі Лорткіпанідзе, сподіваючись на розслідування протиправних дій проти співробітників НПП "Тузловські лимани" та проти самого нацпарку.

"Низку фігурантів цих справ демонстративно приймав у себе недавно Саакашвілі, негативно висловлювався на адресу нацпарку. Він брав саме тих, хто розкрадає ресурси парку, хто дозволяє собі принижувати і бити інспекторів нацпарку, тих, хто дискредитує установу національного рівня, тих, хто протиправно заманює і відправляє дітей до Києва на протести, тих, хто загрожує здоров'ю і життю співробітників нацпарку і їх сім'ям. Але мене Лорткіпанідзе не почув", - зауважив Іван Русєв.

Читайте також: Чи дістанеться риба Тузловських лиманів місцевим князькам-"тимошенківцям"