ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Директор одеського аеропорту "похизувалася" використанням IT-технологій

В Афінах завершилася галузева конференція Europe Aviation ICT Forum 2015
Depo.
6 листопада 2015 12:49
ФОТО: depo.ua
Директор одеського аеропорту "похизувалася" використанням IT-технологій
Директор одеського аеропорту "похизувалася" використанням IT-технологій

Директор Одеського аеропорту виступив з доповіддю на Європейській авіаційної конференції в Афінах, пише Depo.Одеса.

Про це стало відомо від прес-служби аеропорту Одеси

В Афінах завершилася галузева конференція Europe Aviation ICT Forum 2015, організатором якої виступила компанії SITA - світовий лідер у сфері телекомунікаційних та IT-рішень для авіаційної галузі. Директор Міжнародного аеропорту Одеса в рамках офіційної програми форуму представив доповідь про модернізацію IT-інфраструктури одеського аеропорту.

Віталій Портянко розповів про використання мобільних рішень і сервісів для удосконалення обслуговування пасажирів і повітряних суден, зокрема про досвід впровадження інноваційних технологій, які дозволяють істотно скоротити витрати авіакомпаній, а також поділився з аудиторією досвідом одеського аеропорту в розробці власних інформаційних рішень для забезпечення операційної діяльності існуючого терміналу до введенні в експлуатацію нового.

В рамках дводенного форуму директор Міжнародного аеропорту Одеса провів робочу зустріч з представниками корпорації SITA з питань інтеграції програмних продуктів компанії в новий термінал Міжнародного аеропорту Одеса , а також поділився з керівниками європейських авіапідприємств та галузевих асоціацій прогнозами і поглядами на розвиток цивільної авіації в Україні.

Актуальні та свіжі новини регіону завжди на Depo.Одеса