ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Одеська опера підписала союзницький договір з колегами

Тепер всі оперні театри України будуть співрацювати та разом розвивати та піднімати культурний рівень українців

Depo.
13 березня 2018 13:27
ФОТО: depo.ua

Шість найвідоміших театрів опери та балету України, серед яких є і гордість Одеси, уклали договір про співпрацю, пише Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Кабміну.

Свої підписи під договором поставили керівники Національного академічного театру опери та балету України ім. Т.Г. Шевченка Петро Чуприна, Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької Василь Вовкун, Одеського національного академічного театру опери та балету Надія Бабич, Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка Володимир Оріщенко, Дніпропетровського академічного театру опери та балету Олександр Шароваров та Київського муніципального академічного театру опери та балету для дітей та юнацтва Юрій Щур.

Основна мета цього документу - об'єднання зусилль для популяризації та розвитку оперного та балетного мистецтва України, збереження національної та індивідуальної самобутності, традицій, досягнень та спадщини кожного з театрів, активна участь в євроінтеграційних процесах країни та зайняття гідного місця серед провідних оперних і балетних театрів Європи.

Учасники угоди мають намір працювати в напрямку вдосконалення законодавчої бази для музичних театрів, проводити активний обмін досвідом у всіх сферах діяльності, а також реалізовувати спільні творчі проекти та програми, запрошувати провідних артистів, музикантів, режисерів та диригентів до реалізації мистецьких проектів, у тому числі впроваджувати спільні технічні та інноваційні проекти.

Нагадаємо, що одеситам пропонують висловитись на тему майбутнього Літнього театру.

Більше за життя Одеси та області читайте на Depo.Одеса

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook