Десять причин цілуватися щодня і довго: До Всесвітнього дня поцілунків

Кажуть, на вустах закоханих під час поцілунку зустрічаються дві душі. Поцілунки бувають пристрасні, палкі, еротичні, теплі, м`які, чуттєві, тривалі, ніжні, ласкаві...
Depo.
6 липня 2015 10:15
ФОТО: depo.ua
Десять причин цілуватися щодня і довго: До Всесвітнього дня поцілунків
Десять причин цілуватися щодня і довго: До Всесвітнього дня поцілунків

Проте поцiлунок - це не лише задоволення, але й лiки. Depo.ua до 6 липня - Всесвітнього дня поцілунків - підготувало 10 найвагоміших та беззаперечних фактів, які свідчать про те, що поцілунки здатні покращити здоров`я.

1. Поцілунки, які тривають більше 3 хвилин, допомагають нам боротися зі стресом. У цьому переконані науковці з Франкфурту-на-Майні.

Десять причин цілуватися щодня і довго: До Всесвітнього дня поцілунків - Фото 1

2. Після поцілунків наші легені працюють в три рази швидше: 60 вдихів за хвилину у порівнянні з 20 у спокійному стані. Така "вентиляція" - хороша профілактика проти хвороби легенів.

Десять причин цілуватися щодня і довго: До Всесвітнього дня поцілунків - Фото 23. Довгі поцілунки викликають низку біохімічних реакцій, які знищують гормони стресу. Так стверджує доктор Ульф Бемінг з Австрійської академії загальної медицини.

4. Довгі поцілунки корисні для нашої кровоносної системи. Коли ми цілуємося, наш пульс частішає до 120 ударів на хвилину. Це хороше тренування для нашої серцево-судинної системи.

Десять причин цілуватися щодня і довго: До Всесвітнього дня поцілунків - Фото 3

5. Деякі стоматологи впевнені, що поцілунки запобігають появі карієсу.

6. Ті, хто щоранку цілують коханих на прощання, живуть в середньому на 5 років довше.

Десять причин цілуватися щодня і довго: До Всесвітнього дня поцілунків - Фото 5

7. Поцілунки підвищують самооцінку: люди відчувають себе потрібними і улюбленими.

8. Поцілунки спалюють калорії: 2-3 калорії в хвилину - і процес метаболізму прискорюється вдвічі. Вчені стверджують, що пристрасний поцілунок тричі на день допоможе втратити півкілограма за місяць. Це встановили австралійські вчені.

Десять причин цілуватися щодня і довго: До Всесвітнього дня поцілунків - Фото 6

9. Ті, хто цілуються регулярно, мають практично нульові шанси померти від зараження крові. Цей факт довели вчені Каліфорнійського університету.

10. Поцілунки заспокоюють, знімають стрес і відключають "шуми" в голові. Під час поцілунків у крові підвищується рівень окситоцину - гормону, який відповідає за спокій.

Цілуйтесь на здоров'я!