Держкомзем завернув проект будівництва дороги "Хаджибей-2"

Розглянувши проект відведення земельних ділянок для будівництва об'їзної дороги "Хаджибей-2", Держкомзем повернув документ із зауваженнями

Про це стало відомо сьогодні, 28 січня, під час апаратної наради в Одеській міськраді, повідомляє кореспондент Depo.Одеса.

Як повідомив виконуючий обов'язки головного архітектора Одеси Михайло Шайденко, Держкомзем розглянув документ ще у грудні. "Ми нещодавно отримали інформацію, що вони зробили помітки, в них є побажання, тому проект повернули, і інвестор зараз допрацьовує документ, після чого знов подсать на розгляд", - заявив Шайденко.

Слід зазначити, что раніше той же Шайденко постійно наполягав на тому, що у Дуржкомземі не тільки на розглядають проект, а ще й не дають відповідей, чому так сталося. Виявилось, що чиновник просто був не в курсі подій.

Нагадаємо, що дорога "Хаджібей-2" має відвести більшу частину вантажівок, що їдуть до порту, з міських вулиць. Лобіює проект компанія "Євротермінал", а також мер Геннадій Труханов – він хотів винести проект на сесію ще у грудні.

Раніше повідомлялося, що Держгеокадастр ще не розглянув документи щодо будівництва об'їзної дороги "Хаджибей-2".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса