ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Державному архіву Одеси виповниться 95 років

Проблеми та перспективи одного з найбільших українських сховищ документів
Depo.
26 серпня 2015 13:41
ФОТО: depo.ua
Державному архіву Одеси виповниться 95 років
Державному архіву Одеси виповниться 95 років

Держархів Одеської області стане ще доступнішим для відвідувачів і дослідників історії Одещини, пише Depo.Одеса

Співробітники Держархіву Одеської області в ході брифінгу розповіли про проблеми, нововведеннях та перспективи одного з найбільших документосховищі України.

Цього року Держархів Одеської області відзначив своє 95 -річчя. Співробітники архіву вирішили не проводити з цього приводу урочистостей, а повністю зосередилися на вирішенні актуальних проблем сховища. Зокрема, активно розвивається головний напрямок діяльності архіви - робота з соціально- правовими документами. Так, за поточний рік архівісти обробили близько 3 тис. подібних запитів.

Директор Госархіава Одеській області Володимир Левчук розповів, що більшості своїй були дані позитивні відповіді на ці запити. Понад 2 тисяч людей відвідали стіл довідок в архіві, а також понад 500 наукових дослідників працювали в читальному залі архіву, 16 з них представляли іноземних держав. Співробітники архіву надають необхідну допомогу в дослідницькій діяльності.

Організації, які стежать за роботою сховища, підкреслюють відкритість і професіоналізм співробітників архіву.Окрім цього, для відвідувачів і дослідників, які цікавляться унікальними історичними фактами, діє електронний архів.

На сьогоднішній день він має описи паперів дореволюційного періоду. До кінця року фахівці поповнять електронне сховище, в тому числі, документами радянського періоду.

Більше новин з життя міста та одеситів можна знайти на Depo.Одеса