Депутати звернулися до президента та голови уряду з проханням захистити одеський медин від рейдерів

Низка народних депутатів та громадських діячів України звернулася до президента Петра Порошенка та прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з вимогою втрутитись у ситуацію, що сталася в Одеському національному медичному університеті

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "РБК-Україна".

У зверненні йдеться про ситуацію, що склалася в ОНМедУ. У липні 2018 року МОЗ України достроково розірвало контракт з ректором Валерієм Запорожаном через грубі порушення ним умов контракту та фактичне недопущення до перевірки комісії МОЗ України.

"Жертвами цього беззаконня стали перш за все висококласні викладачі та студенти, які не отримують зарплатню та стипендії, яких залякують та примушують до незаконних дій. Де-факто, в ОНМедУ на сьогодні створена "держава в державі" - купка людей захопила державну установу та не виконує рішень профільного міністерства, ігнорує закони та Конституцію України. Настав час покласти цьому край!" - йдеться у зверненні до Порошенка та Гройсмана.

Громадські активісти стверджують, що зараз йдеться про "рейдерський захват" приміщень ОНМедУ, який здійснила медична мафія, "в лавах якої опинилася різнокольорова компанія: від колишніх довірених осіб Януковича та лідерів Партії регіонів в області до сьогоднішніх горе-опозиціонерів всіх гатунків".

"Звертаємось до вас з проханням взяти під особистий контроль ситуацію в Одеському Національному медичному університеті та сприяти поверненню його легітимного керівництва до роботи, звільненню ОНМедУ від рейдерів, сприяти Міністерству охорони здоров’я України у встановленні законності в університеті та реалізації заходів із нормалізації його роботи", - йдеться у зверненні.

Серед підписантів народні депутати Володимир Куренной, Давид Макарян, Марія Іонова, Олег Вєлікін, доктори медичних та юридичних наук, та ін.

Нагадаємо, нещодавно нардеп Мосійчук улаштував в медині свою приймальню.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса