Депутати міськради не змогли вирішити долю кинутого баркасу з контрабандою в Одесі

Депутати комісії з питань екології та ЖКХ міськради намагалися вирішити долю баркасу контрабандистів "Паралель", який сів на мель на пляжі "Дельфін"

Як повідомляє кореспондент Depo.Одеса, під час виїздного засідання комісії стало відомо, що судно почало руйнуватися через три місяці, як було кинуте, а з 12 лютого з нього почали виливатися нафтопродукти. За даними екологів, вже на сьогоднішній день власника за це можна оштрафувати на 30 тисяч гривень.

Одним з можливих варіантів нового місця перебування судна є база Військово-морських сил України. Але баркас є доказом злочину контрабанди сигарет, тому його не можуть відбуксирували.

Зараз судно становить загрозу екологічній системі пляжу, бо в баках ще є паливо.
Інспекція Кримсько-Чорноморського округу державної екологічної інспекції вже написала відповідні листи про необхідність переведення судна в інше місце, але поки слідчій військової прокуратури не надасть дозвіл - це робити не можна.

Зі свого боку АМПУ пояснила, що може вирішити питання за два тижні, але треба дозвіл. Також правоохоронці ще шукають власницю судна, якою є, за деякими даними, громадянка Петракова, яка відмовляється від відповідальності.

Депутати зі свого боку тільки заслухали та пообіцяли написати листа очільнику ОДА. А поки судно остається там, де й було.

Нагадаємо, на Одещині розвантажили баржу, в якій везли 5 млн пачок цигарок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса