Депутати-кандидати завалили мешканців Одещини концертами

У червні в Одеській області щонайменше четверо кандидатів у народні депутати в одномандатних виборчих округах організували для виборців безкоштовні концерти

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на Громадянську мережу ОПОРА.

Так, місяць тому, 28 травня, у Южному відбувся концерт співачки Світлани Тарабарової до Дня хіміка. Виступ артистики організував на той момент потенційний кандидат Олександр Пресман (зареєстрований кандидатом у нардепи 14 червня).

2 червня у Білгороді-Дністровському відбувся концерт народної артистки України Наталії Могилевської, організований благодійним фондом Віталія Барвіненка (зареєстрований кандидатом у нардепи 14 червня), який також виступав зі сцени з поздоровленнями.

9 червня в Одесі на Потьомкінських сходах відбувся концерт Ірини Білик, Макса Барських та Валентина Куби, організований партією "Довіряй ділам" (частина представників партії увійшла в "Опоблок" який був зареєстрований для участі у виборах 15).

16 червня в Одесі у Міському саду на концерті, присвяченому висуненню кандидатом у депутати Сергія Ківалова, виступала співачка Наталія Валевська (кандидат зареєстрований 20 червня).

Нагадаємо, що раніше ЦВК звернулася до політичних партій і осіб, які будуть балотуватися кандидатами в депутати, з приводу дотримання вимог передвиборчої агітації і повідомила, що ведення передвиборчої агітації до початку і після закінчення визначених законом строків забороняється.

Нагадаємо, стали відомі імена кандидатів у нардепи від Одещини, які найбільше піаряться перед виборами.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса