День народження Бандери відзначили приблизно 20 одеситів

Ввечері, 1 січня, у апрку Шевченка зібралися близько 20 людей, щоб відсвяткувати день народження Степана Бандери

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на "Думську".

Відзначали одесити день народження Степана Бандери біля пам'ятника Тарасу Шевченку. Факельної ходи, як у минулі роки, не було, на заході помітили лише одну людину із факелом.

Учасники акції сказали кілька теплих слів на адресу Степана Бандери, поклав квіти до підніжжя пам'ятника Кобзарю і розійшлися по домівках.

Частина присутніх пояснила таку невелику кількість учасників від'їздом основного активу до Києва, на всеукраїнський марш на честь 110-ї річниці від дня народження Бандери.

А ось активіст Тодор Пановській причиною низької явки назвав саботаж з боку влади. "Ми сьогодні з колегами проїхали патріотичними місцями Одеси, але ніде не помітили знаків уваги з боку влади. Ніяких заходів, ніякої уваги, нічого не робиться для підняття самосвідомості людей. Це саботаж, на який СБУ слід звернути увагу. Єдине, що ми виявили - це сліди плювка на пам'ятнику героям Небесної Сотні. І знайти зловмисника ми не зможемо, тому що камер відеоспостереження там немає", - нарікає він.

Наприкінці акції активісти виконали гімн України, в якому, за наполяганням Пановського, змінили слова - з майбутнього часу на сьогодення.

Нагадаємо, минулого року в Одесі двічі відзначили день народження Степана Бандери.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса