Декларації великих одеських чиновників перевірять на достовірність

Національне агентство з питань запобігання корупції ухвалило рішення про результати повної перевірки 23-х декларацій, серед яких – подані дипломатом, депутатами та високопосадовцями

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на офіційний сайт НАЗК.

Серед тих, до кого в правоохоронних органів виникли підозри у приховуванні активіві, є і жителі Одеси. Так, так під ковпак НАЗК потрапили колишній голова Одеської ОДА Максим Степанов, мер Чорноморська Валерій Хмельнюк, заступник Одеського міського голови Павло Вугельман та ректор Одеського національного економічного університету Михайло Звєряков. Решта фінурантів списку – чиновники та можновладці з інших регіонів України. 

Як повідомляє офіційний сайт НАЗК, перевірки 12 з цих декларацій були розпочаті за результатами відбору системою ЛАК. Інших трьох декларацій – на  підставі ст. 50 Закону України "Про запобігання корупції". Перевірки шести із цих декларацій були розпочаті на підставі повідомлень від громадських організацій та викривачів: наведені у них факти підтвердились у половині випадків. Перевірка двох декларацій була розпочата за повідомленням від НАБУ та СБУ. Конкретні причини перевірок одеських посадовців не повідомляються.

Нагадаємо, НАЗК перевірить декларацію одеского судді.
 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook