Децентралізація на Одещині: Громади встановлюють відеокамери, ремонтують школи та дороги

Ради регіонального розвитку розпочали роботу ще у 12 районах Одеської області

Про це повідомляє Depo.Одеса з посиланням на прес-службу Одеської ОДА.

На даному етапі, учасники окреслюють ключові проекти, які увійдуть до їхніх перспективних планів і будуть реалізовані протягом 2019-2021 років. "Реформа децентралізації скорочує відстань від людини, яка приймає рішення, до громади. Зараз ми маємо зосередити наші зусилля на втіленні інфраструктурних проектів у галузях медицини, освіти, культури, спорту і туризму", - наголосив очільник Любашівської районної державної адміністрації Віталій Лабуш.

У громади Болградського району в пріоритеті на найближчі три роки – безпека територій і населення. "Дуже важливим є питання безпеки на території Болградського району. Програма "Безпечна Болградщина" включає встановлення камер відеоспостереження і створення єдиного центру кризових ситуацій, звідки дані будуть передаватися у відповідні служби для оперативного вирішення", – зазначив голова Болградської райдержадміністрації Денис Мусієнко.

Напрацьовані Радами проекти розвитку Ананьївського, Березівського, Білгород-Дністровського, Ізмаїльського, Подільського, Окнянського і Тарутинського районів найближчим часом будуть обговорюватися на рівні громад.

У Саратському районі учасники засідання запропонували внести у перспективний план розвитку будівництво нової школи, ремонт системи водовідведення та створення історико-культурного комплексу "Школа Вернера".

Зазначимо, що Ради регіонального розвитку запрацювали вже у Великомихайлівському, Іванівському, Овідіопольському, Савранському та Ширяївському районах.

Нагадаємо, що на Одещині може з'явитися Ізмаїльська ОТГ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса