Дарт Вейдер не дочекався Зеленського, щоб пробігтися одеською Трасою здоров'я

Начебто президент Володимир Зеленський ще вчора прибув до Одеси і сьогодні, 13 липня, збирався пробігтися Трасою здоров'я, проте цього не сталося

Можлива зустріч з Дартом Вейдером, який теж вирішив зайнятися спортом на Трасі здоров'я, порушила плани президента, пише Depo.Одеса з посиланням на "Думську".

За словами повелителя Галактики, він відправив запрошення Володимиру Зеленському з вечора і розраховував на спільний забіг. Зранку Дарт Вейдер зі свитою штурмовиків і Чубаккою на Дартмобілі прибули до Траси здоров'я. Вони прочекали президента годину, але так і не дочекалися його.

Вейдер по секрету розповів "Думській", що збирався запропонувати свою кандидатуру на пост Міністра оборони країни, а також повідомив, що міг би провести парад до Дня Незалежності нема за 300 мільйонів гривень, а лише за 10 тисяч. "Я хочу запропонувати президенту свою кандидатуру на пост Міноборони. Я знаю, що добре впишуся в його команду. У мене великий досвід керівника і я знаю, що треба робити на цій посаді. Насамперед, я проведу парад до Дня Незалежності лише за 10 тисяч гривень – це з урахуванням всіх відкатів", – резюмував Дарт.

Нагадаємо, сьогодні, 13 липня, в Одесі перебуває президент Володимир Зеленський.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса