ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Дарт Вейдер може витіснити Ярсенія Яценюка з посади прем'єр-міністра

Петро Порошенко розглянув електронну петицію про призначення на пост прем'єр-міністра України Дарта Вейдера
Depo.
6 листопада 2015 10:53
ФОТО: depo.ua
Дарт Вейдер може витіснити Ярсенія Яценюка з посади прем
Дарт Вейдер може витіснити Ярсенія Яценюка з посади прем'єр-міністра

Екс-кандидат у мери Одеси Дарт Вейдер може стати прем'єр-міністром України, пише Depo.Одеса з посиланням на "Трасу Е-95".

Президент України Петро Порошенко розглянув електронну петицію про призначення на пост прем'єр-міністра України Дарта Вейдера. Автор даної петиції - Йод Магістр Володимирович.

"Просимо підтримати петицію про призначення прем'єр-міністра України темного лорда Дарта Вейдера", - сказано в тексті петиції.

Так як дана петиція набрала більше 25 тисяч підписів (25 тис. 396) на неї відповів президент.

"Відповідно до статті 40 Конституції України та статті 231 Закону України" Про звернення громадян "мною розглянута електронна петиція" Дарта Вейдера - в прем'єр-міністри України ". Звертаю увагу, що питання призначення прем'єр-міністра України врегульовано Конституцією України та Законом України" Про Кабінет міністрів України". Згідно з Конституцією прем'єр-міністр призначається Верховною Радою за поданням президента", - написано у відповіді голови державу.

У теж час Петро Порошенко зазначив, що внесенню президентом України такого подання має передувати відповідна пропозиція коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді.

Більше цікавих та актуальних новин на сайті Depo.Одеса.