ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Одещину цирк "Кобзов" знову приїхав з тваринами: зоозахисники протестують

Працівники цирку привезли слона та п'ять тигрів

Depo.
12 жовтня 2017 10:31
ФОТО: depo.ua

До Чорноморська цирк приїхав з тваринами, хоча з серпня це прямо заборонено законом. Як повідомляє Depo.Одеса, про це повідомив у "Фейсбук" журналіст Олег Константинов з посиланням на зоозахисників.

Останні вже протестували на території, де облаштувався "Кобзов": циркачі привезли в невеликому контейнері слона та п'ять тигрів в маленькій клітці. Протестувальників до тварин не пустили, і вони викликали поліцію, яка дала можливість зафіксувати порушення.

Нагадаємо, нова редакція закону "Про захист тварин від жорстокого поводження" накладає заборону на діяльність пересувних звіринців і виставок диких тварин. При цьому до таких звіринців відносяться "спеціально обладнані некапітальні споруди, тимчасові приміщення, транспорт, мобільні клітини, огорожі, інші пересувні конструкції, які використовуються установами культури, цирками, пересувними цирками, гастрольними центрами та іншими особами для утримання й транспортування диких тварин з метою їх використання в цирковій, естрадної, розважальної діяльності, а також для їх публічної демонстрації, залучення до показів, виставок, які не мають наукового значення".

У "Кобзова" те, що їхня діяльність незаконна, визнають, але згортати її прямо зараз відмовляються.

"Ще кілька років тому ми оголосили про поступову відмову від тварин в цирку і здійснили це в одній програмі, яку випустили на початку цього року. У двох програмах у нас залишилися тварини, оскільки контракт був укладений на тривалий час і ми не можемо їх просто кинути і залишити без змісту," - наголошується в заяві "Кобзова".

Нагадаємо, що у центрі Одеси вигулюють слона (ФОТО).

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса