ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чому Одеську Барбі обурює кількість власних послідовників

Чи приносить користь знаменитість своїм прихильникам

Depo.
26 січня 2017 19:00
ФОТО: depo.ua

Вже неодноразово Валерія Лук'янова, відома також як одеська Барбі, згадується на сторінках різноманітних видань. Кількість послідовників у соціальних мережах та щирих прихильників постійно зростає, красивим та незвичайним життям дівчини цікавиться все більше людей.

Варто зазначити, що "одеською" Барбі лишається лише на сторінках інтернет-ресурсів та у пошукових системах. Загалом, дівчина вже давно не проживає в Одесі, а рідним містом у всіх соціальних мережах вказує Москву.

Секрет популярності дівчини досить простий: незвичайна зовнішність та гучні заяви про буття. Найчастіше одеська красуня полюбляє акцентувати увагу на земному походженні свого фізичного тіла та неземній природі своєї душі.

Більшість суперечок щодо Валерії пов'язані саме з її тілом, яке, як стверджує дівчина, вона отримала від матінки-природи. Відверті знімки, які колишня одеситка періодично підкидає у мережі, свідчать про протилежне або дають привід для сумнівів.

У той же час, Валерія має досить велику аудиторію читачів, чимало з яких – несформовані фізично підлітки. Ще не маючи дорослого погляду на життя, прихильники намагаються не тільки стежити за життям знаменитості, а й наслідувати її образ життя, помилково виснажуючи себе дивними дієтами та медитаціями.

Можливо, на початку свого зіркового шляху, Лук'янова й замислювалася над високим та вічним, але на сьогодні не забуває майже щодня рекламувати свої тренінги на сторінках у соціальних мережах. Вона дає не тільки поради щодо зовнішності та правильного способу життя, а й щодо фінансів та стосунків.

Цікаво, що серед прихильників дівчини чимало представників сильної статі, це й не дивно: незвичайна зовнішність приваблює чоловіче око. На жаль дівчата, що заздрять красі та популярності одеської Барбі, помилково вважають, що зовнішність дівчини – наслідок кропіткої роботи над своїм фізичним та духовним тілом. А ті нечисленні послідовники, що закривають очі на можливе хірургічне втручання, також губляться у сумнівній істині – що така краса справді може допомогти досягти успіху у житті та знайти себе.

У натхненні однодумців немає нічого поганого, як і у особливій увазі до "тонких матерій", формуванні світогляду, піклуванні за своєю зовнішністю. Головне - не переплутати цю послідовність та не стати рабом чужого способу життя. Тим більш, що справжнє життя досить часто дуже відрізняється від "реальності".

Натомість, остіннім часом кількість послідовників та їх схожість обурює дівчину, чим вона залюбки ділиться у соціальних мережах.

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса