ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чому одесити не відпочивають на одеському морі

Жителі чорноморської Перлини моря не бачать, бо звикли і не хочуть штовхатися з натовпами туристів
Depo.
22 травня 2016 18:00
ФОТО: depo.ua
Чому одесити не відпочивають на одеському морі
Чому одесити не відпочивають на одеському морі

Наближається довгоочікуваний літній сезон. Одеса вбирає в себе сонячну енергію та щиро вітає жителів та гостей міста з настанням тепла. Людей на вулицях стає дедалі більше, особливо у безпосередній близькості з морем. Але чомусь містяни, які так довго чекають літа, з його приходом не поспішають на пляжі.

Кореспонденти Depo.Одеса спробували провести власне невеличке розслідування та виявити причини, з яких одесити не відпочивають на власному морі. А також переконалися у цьому, опитавши декілька місцевих туристичних фірм.

Після опитування одеситів виявилося, що більшість з них під час літнього сезону дійсно буває на пляжі дуже рідко. Відпустку ж мешканці міста полюбляють проводити... за кордоном. Основні причини такої тенденції наступні:

1. Банальна зайнятість на роботі. На неї посилаються більшість одеситів.

2. Небажання тіснитися на переповнених пляжах через наплив туристів. Як наслідок,  планування відпочинку за кордоном.

3. Деякі одесити зізналися у тому, що до моря звикли та не цінують перебування поряд з ним. Також пов'язують це зі звичайною ледачістю.

Поспілкувавшись з друзями, родичами та звичайними містянами, можна стверджувати, що зазвичай одеське море не приваблює одеситів з усіх трьох причин. Зайнятість, переповнені пляжі та лінь. Спеціалісти туристичної сфери підтвердили, що одесити, починаючи з травневих свят, масово від’їжджають до Туреччини, Греції, Кіпру, Іспанії та інших курортів. Тобто віддають перевагу відпочинку за межами свого міста та країни в цілому.

Ті ж містяни, які не мають змоги витратити кругленьку суму на подорож закордон, лишаються в Україні, але також обирають відпочинок за межами міста, від’їжджаючи до менш людних та більш просторих пляжів області або до міст Західної України.

Цього року Одесі пророкують приїзд не менше 3 мільйонів туристів. Та маємо надію, що одесити і самі встигнуть насолодитися теплим та ласкавим Чорним морем, подолавши лінь та цінуючи те, що мають під самим боком.

Тим більше, що одеське море буває дуже різним: теплим та холодним, безлюдним та переповненим відпочиваючими, спокійним та похмурим, але все ж таки лишається прекрасним.

Чому одесити не відпочивають на одеському морі - фото 1

Чому одесити не відпочивають на одеському морі - фото 2

Чому одесити не відпочивають на одеському морі - фото 3

Чому одесити не відпочивають на одеському морі - фото 4

Більше за життя Одеси та області таки читайте на Depo.Одеса