Члени "групи 2 травня" вважають недоречним створення тимчасової парламентської комісії

"Група 2 травня", що складається с журналістів та експертів, вважає спроби створення тимчасової парламентської комісії з розслідування подій 2 травня 2014 року піаром

Відповідну заяву підписали семеро членів групи: Тетяна Герасімова, Сергій Дібров, Володимир Саркісян, Владислав Балінський, Владислав Сердюк, Юрій Мукан та Світлана Підпала, передає кореспондент Depo.Одеса

Так, члени "групи 2 травня" вважають, що завдання отримати достовірну та якомога повну на той час інформацію щодо обставин загибелі громадян в Одесі комісія, що була створена у 2014 році, у цілому виконала.

Крім того, сьогодні немає правових механізмів, які б дозволяли членам ТСК збирати докази та встановлювати будь-які факти та обставини, зазначили члени групи.

В той же час, члени "групи 2 травня" наполягають, что слідство досі не встановило і не оприлюднило імена організаторів і замовників заворушень, джерела фінансування, ступінь причетності до злочинів тодішніх і нинішніх можновладців. "Слідство не оприлюднило суспільно важливу інформацію про причини смерті кожного із загиблих. Через закритість цієї інформації спекуляції щодо проведення гіпотетичних незалежних експертиз силами зарубіжних експертів спричиняють додаткову напругу у суспільстві", –вважають члени групи.

Нагадаємо, 30 жовтня Верховна Рада відмовилася створювати ТСК щодо подій, які сталися 2 травня 2014 року в Одесі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Одеса

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"